Nowy

ZESTAW BARWNIKI DO JAJ 5 KOLORÓW + OWIJKI 6SZT. WIELKANOC ŚWIETA WIELKANOCNE

SW0116
6,49 zł
Brutto
Ilość
W magazynie
100 Przedmioty

"Zestaw do dekoracji pisanek. W zestawie barwniki w 5 kolorach oraz owijki na jajka w różnych wzorach. Kolory barwników: żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski. Sposób użycia produktu znajduje się na opakowaniu. Barwniki są przeznaczone wyłącznie do barwienia jaj. Wymiar opakowania: 10x8 cm."

 Zestaw barwników do jaj w pięciu kolorach to idealne rozwiązanie, aby stworzyć wyjątkowe i kolorowe święta wielkanocne. Każda paczka zawiera pięć jaskrawych barwników w różnych odcieniach, które pozwolą Ci stworzyć niesamowite wzory na jajkach. 

Nasze barwniki do jaj są łatwe w użyciu – wystarczy rozpuścić je w wodzie, dodać jajko i poczekać na efekt. Dzięki naszym barwnikom Twoje jajka będą wyglądać jak dzieło sztuki!

W zestawie znajdziesz także sześć owijek, które dodadzą dodatkowego efektu do zafarbowanych jajek. Owijki mogą być użyte jako ozdoba, aby nadać jajkom oryginalny wygląd.

Nie musisz być artystą, aby cieszyć się kreatywnością podczas świąt wielkanocnych. Nasz zestaw barwników do jaj sprawi, że Twoje jajka staną się prawdziwymi arcydziełami, które z pewnością przykują uwagę wszystkich.

Zamów nasz zestaw barwników do jaj już dziś i ciesz się tworzeniem wspaniałych i kolorowych jajek na Wielkanoc!