Produkty

Stroje i dodatki

Karnawał okres zimowych balów i zabaw. Każdy z Nas, czy duży czy mały lubi się przebierać. Rodzice doskonale wiedzą, że zrobienie stroju dla swojego dziecka bywa sporym i czasochłonnym problemem.

W czasnaparty.pl znajdziesz duży wybór strojów ulubionych bohaterów, ale także ogromny i różnorodny wybór zabawnych i nietuzinkowych dodatków do stroju twojej pociechy, ale także Twojego. Mamy kapelusze , czapki, opaski, maski wąsy, farbki do twarzy, rany, nosy, zęby i wiele innych. Lekarz, gladiator, żołnierz, kowboj, wróżka, anioł, diabeł, pielęgniarka, batman, wiking, wampir czy ksiądz będą idealnym strojem dla dziecka i dla Nas dorosłych.

Wszyscy jesteśmy w głębi dziećmi i lubimy się bawić, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie wybierzecie idealny strój, dodatek w najwyższej jakości i bardzo dobrej cenie. Z czasnaparty.pl każda zabawa, bal będzie udany.

Aktywne filtry

Nowy
Maska filcowa gepard...
0 Review(s)
W magazynie
Cena 6,49 zł

Maska filcowa Gepard 1szt 

Szerokość: ok. 18,5 cm

Wysokość: ok. 13 cm 

Niezastąpiony atrybut każdego przyjęcia udanego przyjęcia dla dzieci są maski. Idealnie sprawdzają się na balach w przedszkolach, do przedstawień a także w czasie urodzin.

Pokazano 1-18 z 1631 pozycji
Pokazano 1-18 z 1631 pozycji