Nowy

JAJKO AKRYLOWE PLASTIKOWE 8CM 12SZT. JAJKA WIELKANOC ŚWIĘTA

618301
24,99 zł
Brutto
Ilość
W magazynie
14 Przedmioty

Przedstawiamy Państwu zestaw pięknych i trwałych jajek akrylowych, które będą doskonałą ozdobą na czas Świąt Wielkanocnych. Każde jajko ma średnicę 8 cm i zostało wykonane z wysokiej jakości plastiku, co gwarantuje ich trwałość oraz estetyczny wygląd.

W zestawie znajduje się 12 jajek, co sprawia, że można je wykorzystać w różnych dekoracjach zarówno w domu, jak i w przestrzeni publicznej. Jajka są lekkie i łatwe do przenoszenia, co umożliwia ich elastyczne rozmieszczenie na choince, girlandzie, koszach czy stółku świątecznym.

Dzięki swojej przejrzystej powierzchni, jajka akrylowe idealnie odbijają światło, tworząc piękne refleksy, które dodadzą blasku każdemu wnętrzu. Można je również ozdobić różnymi technikami, takimi jak malowanie, naklejanie wstążek czy aplikowanie brokatu, co pozwala na tworzenie unikalnych dekoracji według własnego gustu.

Zapraszamy do zakupu tych wyjątkowych jajek akrylowych, które nie tylko dodały świątecznej atmosfery, ale także będą doskonałą pamiątką na kolejne lata. Udekoruj swój dom w wyjątkowy sposób i spraw, by tegoroczne Święta Wielkanocne były niezapomniane dla wszystkich gości i Twojej rodziny.