Nowy

Dekoracja papierowa Pająki, 27x17 cm, czarny

DNT10
17,49 zł
Brutto
Ilość
W magazynie
10 Przedmioty

Dekoracja papierowa Pająki w kolorze czarnym, wymiary ok. 27 x 17 cm. Zestaw do samodzielnego złożenia.
(1 op. / 5 szt.)

Prezentujemy elegancką dekorację papierową w formie pająków, która doskonale nadaje się do różnego rodzaju wydarzeń, takich jak Halloween, imprezy tematyczne, urodziny. Oryginalny wzór pająków został wykonany z dbałością o każdy detal, dodając niepowtarzalnego uroku i tajemniczości dekoracji.

Pająki mają wymiary 27x17 cm, co czyni je idealnymi do zawieszenia na ścianie, w drzwiach, w oknach lub w dowolnym innym miejscu, które chcesz udekorować. Ich czarna kolorystyka dodaje elegancji oraz pasuje do wielu różnych koncepcji dekoracyjnych.

Wykorzystaj tę dekorację papierową do stworzenia niezwykłej atmosfery na Twoim przyjęciu lub jako element ozdobny wewnętrznej przestrzeni. Pająki są lekkie i łatwe do przyczepienia, dzięki czemu można je umieścić bezproblemowo. Możesz je również zawiesić na niciach lub sznurkach, aby nadać dodatkowy efekt trójwymiarowy.

Dekoracja papierowa Pająki, 27x17 cm, czarny, to wyjątkowy produkt, który doda uroku i magii Twoim aranżacjom. Bądź kreatywny i ciesz się niepowtarzalnymi dekoracjami, które przyciągną spojrzenia gości i sprawią, że Twoje wydarzenie będzie niezapomniane.