Zestaw na Wieczór Panieński w domu - 6 produktów

Wie000312
31,99 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Organizujesz szalony Wieczór Panieński w domu? Szukasz sprawdzonych i oryginalnych gadżetów, które sprawią, że ta noc będzie jedyna i niezapomniana? Nic prostszego! Zestaw na Wieczór Panieński został przygotowany przez nas specjalnie po to aby zapewnić Wam szaloną zabawę i niezapomniane emocje.

Zestaw zawiera:

- 6 balonów z nadrukiem Gorączka Panieńskiej Nocy 30 cm (czarne i różowe)

- 10 cielistych słomek willy

- rogi świecące na opasce (baterie w zestawie)

- karty z zadaniami na wieczór panieński w domu - zestaw zawiera 10 kart z zadaniami dla przyszłej Panny Młodej i wszystkich uczestników szalonego Wieczoru Panieńskiego organizowanego w domu. Szalona zabawa na Wieczorze Panieńskim gwarantowana.

- dekorację wiszącą - pikantne świderki 6 szt (60 cm) - pikantne świderki to ciekawa i nietypowa dekoracja sali na Wieczór Panieński. To komplet 5 osobnych (czarnych i różowych), foliowych świderków z papierową zawieszką u dołu. Świderki posiadają plastikowy haczyk, dzięki któremu łatwo i bezpiecznie je zawiesisz. Cały świderek (wraz z zawieszką) ma ok 60 cm

- taśmę dekoracyjną do odgrodzenia i oznaczenia zabawowiczek - Gorączka Panieńskiej Nocy - 6 m  - szerokość 7,5 cm, długość pojedynczej grafiki 40 cm (na 6 m znajduje się 15 grafik)