Nowy

ZAPROSZENIE KOMUNIJNE Z LISTKAMI ZIELONE 10 szt. PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA DLA GOŚCI 14X14CM

620384
14,49 zł
Brutto
Ilość
W magazynie
44 Przedmioty

  • Zaproszenie dekoracyjne na Komunię Świętą.
  • 1 opakowanie zawiera 10 zaproszeń oraz tyle samo kopert.
  • Pierwsza strona zaproszenie zawiera złoty napis Pierwsza Komunia Święta. Nam nim znajduje się złoty gołąb, a od góry i dołu ustraja go zielony eukaliptus. Na tylnej części znajduje się gołąbek złoty wśród zielonych gałązek.
  • Wewnętrzny wzór oraz treść zaproszenia zaprezentowana na dodatkowym zdjęciu.
  • Wymiar złożonego zaproszenia: 14x14cm.

Przedstawiamy Państwu eleganckie zaproszenia komunijne z dodatkowymi ozdobnymi listkami w kolorze zieleni. To idealny wybór dla tych, którzy pragną uświetnić niezwykłą okazję jaką jest Pierwsza Komunia Święta.

Nasze zaproszenia są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje trwałość i elegancję. Mają wymiary 14x14 cm, co sprawia, że są wystarczająco duże, aby pomieścić wszystkie ważne informacje dla gości.

W zestawie znajduje się 10 sztuk zaproszeń, co pozwoli Państwu zaprosić bliskich w odpowiedniej liczbie. Dodatkowo, zaproszenia posiadają ozdobne listki zielone, które dodają im piękna i odróżniają je od innych.

W prosty sposób możesz spersonalizować zaproszenia, wpisując odpowiednie informacje o ceremonii i przyjęciu. Dzięki temu każde zaproszenie będzie unikalne i dostosowane do Państwa potrzeb.

Zaproszenia komunijne z listkami zielone to doskonały sposób na stworzenie wyjątkowego klimatu podczas Pierwszej Komunii Świętej. Zapraszamy do zamówienia już dziś i podzielenia się tym wyjątkowym momentem z najbliższymi.