Produkty

logo
Jakie dekoracje wybrać na roczek dziecka?
22 lip

Roczek dziecka to dla wielu rodziców ogromne wydarzenie, do którego warto się starannie przygotować. Podstawą udanego przyjęcia jest dobór odpowiedniego miejsca. Ważne jest także to, aby stworzyć menu, które usatysfakcjonuje uczestników imprezy. Jeśli zaprosiliśmy dzieci, to weźmy pod uwagę, że często posiadają one inne upodobania. Nie można również zapomnieć o dekoracjach, które podkreślają charakter wydarzenia. Nie masz pomysłu, jak znaleźć odpowiednie? Skorzystaj z poniższych wskazówek.

Balony

Balony urodzinowe to absolutna podstawa każdej imprezy! Oprócz klasycznych produktów wykonanych z lateksu warto jest wziąć pod uwagę również inne rozwiązania. Świetną opcją wydają się być balony foliowe, które prezentują się niezwykle efektownie. Ozdoba w kształcie "jedynki" wydaje się być świetnym wyborem. Warto także wspomnieć, że w sprzedaży znajdują się pompowane literki, z których można ułożyć dowolny napis np. imię maluszka. Wszystko zależy od osobistych upodobań oraz posiadanej kreatywności. Trzeba jednak pamiętać o tym, że balony foliowe powinny zostać wypełnione helem. Dzięki niemu będą one unosić się nad ziemią. Ponadto przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie.

Balony na roczek dziecka

Konfetti

Konfetti można wykorzystać do dekoracji stołu, a także innych powierzchni. Taka dekoracja kojarzy się z dziecięcymi imprezami, a więc nie powinno jej zabraknąć. Plusem jest niewygórowana cena zakupu - na taki wydatek może pozwolić sobie niemal każdy. Konfetti to nie tylko drobne gwiazdki, serduszka, śnieżynki, ale również krótki napisy. Dobrze, jeśli powierzchnia jest połyskująca/metaliczna i przyciągająca spojrzenia.

Girlanda

Girlanda na roczek dziecka może stanowić piękne tło do pamiątkowych zdjęć. Tego typu ozdoby występują w różnych rozmiarach i wariantach, a więc bez trudu można znaleźć wariant pasujący do wnętrza. Girlandę wato umieścić na jednolitej ścianie - dobrze, jeśli jest ona utrzymana w kontrastujących kolorach, gdyż dzięki temu będzie lepiej widoczna.