Produkty

logo
Najlepsze gadżety i dekoracje na wieczór panieński i kawalerski
08 lip

Wieczór panieński, a także wieczór kawalerski to jedna z najlepszych okazji w życiu, żeby zabawić się w nieco szalony, czasami niekonwencjonalny sposób. Warto więc zadbać o to, by miejsce, w którym impreza będzie się odbywać było jak najlepiej przygotowane, a dekoracje były niebanalne. Dobrze zaplanowana impreza na pewno będzie niezapomniana i zostawi wspaniałe wspomnienia na bardzo długi czas.

Jak ozdobić salę na wieczór panieński i kawalerski?

Odpowiednie i robiące wrażenie ozdobienie sali nie zawsze jest łatwym zadaniem. Nic więc dziwnego, że wiele osób decyduje się na zatrudnienie specjalistów, którzy stworzą w miejscu, w którym odbywać się będzie impreza fantazyjne kreacje. Jednak wspaniałe dekoracje można stworzyć również samemu i niekoniecznie jest do tego potrzebna duża ilość pracy. Na rynku dostępne są dziś różnorodne, gotowe ozdoby, jak kolorowe balony z napisami, balony w kształcie liter, girlandy, banery i wiele innych dekoracji.

Najlepsze gadżety i ozdoby na stół

Warto nie zapomnieć również o odpowiednim przybraniu stołu (albo stolików), przy którym będziemy się bawić. Świetnym pomysłem na dekoracje na wieczór panieński są złote i srebrne, jednorazowe talerzyki w fantazyjnych kształtach, dobrane pod kolor szklanki, kolorowe szklanki i kieliszki, czy serwetki z odpowiednim nadrukiem.

Prezenty na wieczór panieński i kawalerski

Wieczór panieński i wieczór kawalerski to również bardzo często okazja wymagająca stosownych prezentów. Najczęściej wręcza się zabawne, czasem lekko pikantne prezenty pannie młodej, a na wieczorze kawalerskim panu młodemu. Coraz popularniejszy jest tez zwyczaj wręczanie niewielkich, pamiątkowych upominków zaproszonym gościom.

Fantazyjne przebrania i akcesoria erotyczne

Popularna przedślubna impreza to również okazja do tego, żeby zabawić się w nieco mniej grzeczny, czasem odrobinę pikantny sposób. Na pewno pomogą w tym różnorodne gadżety erotyczne, które skutecznie umilą wieczór. Gadżety erotyczne, ale również ogromny wybór dekoracji znaleźć można na naszej stronie