• Nowy

W magazynie

Niespodzianka Walentynkowa - balon Serce foliowe + Hel W Puszce

BALFHEL
32,99 zł
Brutto
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 150,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 150,00 zł

Zrób balonową niespodziankę swojej walentynce!

Samodzielne pompowanie balonów helem w domu? To możliwe dzięki łatwej w użyciu puszce z helem.

Produkt obejmuje puszkę z helem, 1 balon foliowy czerwone serce o wielkości 18" (45 cm) oraz czerwoną wstążkę do balonu (20 m).

Jak to zrobić:

  1. Napełnij balon wg instrukcji na opakowaniu helu.
  2. Zawiąż końcówkę balonu na supełek.
  3. Zawiąż wstążkę na końcówce balonu.
  4. Gotowe!HEL w puszce służy do napełniania balonów. Dzięki jednej puszce można napełnić około:

- 3 balonów lateksowych 12" (częściowo powietrzem)

- 10 balonów lateksowych 5"

- 4 balonów lateksowych 10" (częściowo powietrzem)

- 1 balon foliowy 19"

Na stopień napełnienia i dokładną liczbę napełnionych balonów ma wpływ wiele czynników - m.in. producent balonów, ale także warunki atmosferyczne. Balony 10” oraz 12” należy napełnić częściowo helem. Kiedy czujemy, że zaczynają się unosić, należy dodmuchać je powietrzem do pełnego rozmiaru.

Pojemnik pod ciśnieniem: chroń przed słońcem i nagrzaniem powyżej 50 ° C. Unikać ekstremalnych warunków pogodowych oraz okolic piekarnika, kominka czy bezpośredniego sąsiedztwa ognia. Nie przekłuwać, ani nie spalać, także po użyciu. Przechowywać z dala od dzieci. Puszka zawiera gaz HEL. Gaz nie jest szkodliwy dla zdrowia i środowiska. HEL występuje w postaci gazowej, dlatego może sprawiać wrażenie pustej puszki. Plomba na zatyczce jest gwarancją pełnego pojemnika. Zerwana plomba nie gwarantuje stuprocentowej zawartości.

BALFHEL
28 Przedmioty

Ostrzeżenie.

Uwaga: dzieci poniżej 8 roku życia mogą połknąć uszkodzone lub nienadmuchane balony. Grozi udławieniem lub uduszeniem. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. Trzymać nienadmuchane balony z dala od dzieci. Uszkodzone balony natychmiast wyrzucać.

Balony lateksowe wyprodukowane z gumy naturalnej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć