W magazynie

Dioda LED BIAŁA do balonów świecących 1 szt.

KAT02696
1,49 zł
Brutto
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 150,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 150,00 zł
Biała dioda LED w kształcie kulki. Stworzona specjalnie do uzyskania niesamowitego efektu świecących balonów. Diodę wystarczy włączyć umieścić w balonie przed nadmuchaniem helem lub powietrzem i po nadmuchaniu cieszyć się super efektem.

Wyobraź sobie jak niezwykły klimat stworzą świecące balony na Twojej imprezie np. Sylwestrze! Balony doskonale sprawdzają się również na wieczorach panieńskich i kawalerskich, weselach, urodzinach czy balach. Stanowią nie tylko niezwykłą dekorację ale i niezapomniany gadżet dla dzieci. Dzięki tym balonom zrobisz również niezwykłe zdjęcia balonów w ruchu z charakterystycznymi świetlistymi smugami.

KAT02696
982 Przedmioty

Ostrzeżenie.

Uwaga: dzieci poniżej 8 roku życia mogą połknąć uszkodzone lub nienadmuchane balony. Grozi udławieniem lub uduszeniem. Do używania pod nadzorem osoby dorosłej. Trzymać nienadmuchane balony z dala od dzieci. Uszkodzone balony natychmiast wyrzucać.

Balony lateksowe wyprodukowane z gumy naturalnej.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć