Karnawał, czyli jedyna okazja by wcielić się w rolę prawdziwej księżniczki

Po uciążliwej, pochmurnej i deszczowej jesieni w końcu nadchodzą Święta Bożego Narodzenia, które nadają promyk szczęścia w tym okresie niezbyt obfitującym w promienie słońca. Ale zaraz po świętach czeka nas coś jeszcze lepszego: Nowy Rok oraz KARNAWAŁ. To wyjątkowy czas, gdzie wszyscy pragną się bawić. W karnawale możemy się przebierać, wcielać w różne postacie, pokazać swoje prawdziwe oblicze lub zupełnie przeciwnie, zostać osobą której na co dzień byśmy w życiu nie polubili. W przedszkolach i szkołach w styczniu i lutym prowadzonych jest setki imprez na których dzieci szaleją w kolorowych kostiumach. Na szczęście karnawał jest przeznaczony również dla dorosłych! Kluby i restauracje wprost prześcigają się w ofertach wystrzałowych imprez, na które z pewnością warto się wybrać.

Jak Karnawał to Przebranie!

Kluby i dyskoteki praktycznie przez cały rok oferują setki ciekawych imprez, ale tylko w karnawale mamy modę na przebieranki. Tej tradycji uczone są już dzieci, ich stroje na karnawał są kolorowe i cudaczne, a dzieci są zachwycone możliwością przebrania się za ulubionego bohatera z bajki czy ukochane zwierzątko. Akcesoria do strojów na karnawał to również bardzo ważny szczegół. Dziewczynki wprost nie mogą wyobrazić sobie swojego stroju księżniczki bez wspaniałej korony czy różowych rękawiczek. Chłopcy natomiast zakochani są w dodatkach takich jak maski i pistolety. 

Dorośli też mogą zaszaleć

Fakt, że dzieci się przebierają to już norma, ale dorośli na szczęście nie są wykluczeni z tej tradycji. Wiele restauracji i dyskotek  oferuje bale, gdzie obowiązują przebrania tematyczne, a na niektórych panuje zupełna dowolność strojów. Okazuje się, że dorośli bywają bardziej kreatywni niż dzieci! Ich stroje można później podziwiać na portalach społecznościowych. Nic dziwnego - takim szaleństwem warto się pochwalić. W końcu karnawał mamy tylko raz w roku.

Komentarze ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć