Bitwa na balony wodne!

Dzieci w upalne dni uwielbiają zabawy wodne. W ogrodzie lub na basenie sprawdzi się prawdziwa bitwa wodna na bomby wodne. Czego potrzebujesz do zorganizowania tej zabawy? Specjalnych balonów wodnych, wody no i miejsca. Napełniasz balony wodą, zawiązujesz i gotowe! Odjazdowa zabawa gwarantowana!

Sprytnym rozwiązaniem ułatwiającym i przyśpieszającym napełnianie balonów jest posiadanie balonów wodnych ze specjalnym systemem napełniania wodą. Balony przyczepione są do cienkich rurek połączonych na końcu nakrętką pasującą do zakończenia węża ogrodowego (na gwint). Balony (np 37 szt) napełniane są jednocześnie. Dodatkowo balony posiadają specjalną gumeczkę, która po opadnięciu balonu pod wpływem ciężaru balonu z pojedynczej rurki, zamyka balon i nie trzeba go już zawiązywać. Czy to nie sprytne? Dzięki temu rozwiązaniu napełnisz nawet 111 balonów w minutę! To daje przewagę w bitwie ;) Dobrej zabawy!

Komentarze ()

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć