Nowości

Pierwsza Komunia Święta | dekoracje i zaproszenia

Pierwsza Komunia Święta to jeden z sakramentów świętych, przyjmowanych w dzieciństwie. Sakrament ten upoważnia każdego katolika do pełnego uczestnictwa we wszystkich obrządkach kościelnych między innymi do spowiedzi i przyjmowania hostii, czyli komunii.

label
remove_red_eye 48 odsłony

Ciekawe pomysły na prezent z okazji Dnia Kobiet

Dzień kobiet to szczególny dzień w roku, bo to właśnie wtedy dużo myśli się o kobietach i ich roli dla świata i dla społeczeństwa, ale też dla tej najmniejszej podstawowej komórki życia czyli rodziny. Bez kobiet nie byłoby tego wszystkiego.

label
remove_red_eye 138 odsłony

Romantyczne dekoracje i prezenty na walentynki

14 lutego obchodzone są walentynki, które stanowią znakomitą okazję do wyrażenia naszych uczuć. Tego dnia warto przygotować romantyczną kolację dla dwojga, dzięki której spędzimy wspólny czas z bliską naszemu sercu osobą. Dlatego warto jest zaopatrzyć się w różnego rodzaju dekoracje, które ułatwią nam stworzenie nastrojowej atmosfery. Niezbędne będą również wyjątkowe prezenty, symbolizujące naszą miłość.

label
remove_red_eye 197 odsłony

Karnawał, czyli jedyna okazja by wcielić się w rolę prawdziwej księżniczki

Kluby i dyskoteki praktycznie przez cały rok oferują setki ciekawych imprez, ale tylko w karnawale mamy modę na przebieranki. Tej tradycji uczone są już dzieci, ich stroje na karnawał są kolorowe i cudaczne, a dzieci są zachwycone możliwością przebrania się za ulubionego bohatera z bajki czy ukochane zwierzątko.

label
remove_red_eye 349 odsłony

Świąteczne przebranie czyli uroczyste wręczenie prezentów

Strój świętego mikołaja jest niezbędny podczas uroczystego wręczania prezentów. Z pewnością najmłodsi będą zachwyceni, że odwiedził ich prawdziwy gwiazdor. W ich głowie pozostaną piękne wspomnienia. Decydując się na zakup wysokojakościowego kostiumu mamy pewność, że przetrwa on w nienaruszonym stanie kilka sezonów. 

label
remove_red_eye 252 odsłony

Prezent z klasą, czyli dzień nauczyciela

Oprócz nauki i żmudnego przygotowywania do wielu klasówek, w szkole dzieją się również bardzo często ciekawe wydarzenia, które są miłe zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Szczególnie w dorosłym życiu, kiedy jesteśmy już ukształtowanymi osobami zaczynamy doceniać nauczycieli, którym być może nie zdążyliśmy podziękować za czasów nauki. Jedynymi prezentami jakie otrzymywali od uczniów były gadżety na dzień nauczyciela, z którymi wielu uczniów miało spore problemy. 

label
remove_red_eye 619 odsłony

Bitwa na balony wodne!

Pogoda dopisuje ale upał daje się we znaki także dzieciom. Mamy na to sposób. Zorganizuj bitwę na balony wodne!

label
remove_red_eye 508 odsłony

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć