Wesele i ślub

Dzień Ślubu to wyjątkowy i niepowtarzalny dzień w życiu każdej Pary Młodej. Oczy wszystkich gości tego dnia zwrócone są na młodych, wystrój sali czy samochodu.

Stół Państwa Młodych to miejsce bardzo ważne i musi być pięknie udekorowane. Inicjały, serwetki, wizytówki czy płatki róż będą idealnym dodatkiem. U nas znajdziecie ciekawe i śmieszne dodatki do prezentów takie jak zestawy uroczych kubków, ręczników, kartek czy skarbonek. Pięknym dodatkiem tego Dnia będą też poduszki pod obrączki, kieliszki zakochanych czy księga gości. Miłym i atrakcyjnym zaskoczeniem po wyjściu z kościoła dla Pary Młodej będą wyrzutnie konfetti, balony z helem czy skrzynie balonowe.

Gościom będzie na pewno miło, jeśli otrzymają drobny upominek po tak cudownym dniu np. oryginalne czekoladki, buteleczkę wódeczki z podziękowaniem, słoiczek miodu, pudełeczko, pudełeczko z czekoladką lub kawałek ciasta na drogę w przepięknym pudełku.

W czasnaparty.pl znajdziecie to wszystko a nawet jeszcze więcej w bardzo dobrych cenach i najwyższej jakości. Zobacz ofertę i ciesz się a my pomożemy stworzyć Ci niezwykłą oprawę tego Wyjątkowego Dnia. W naszej ofercie znajdziecie balony najlepszych firm na rynku, dzięki którym dekoracje będą trwałe i niepowtarzalne.

Wesele i ślub

Pokazano 1-1028 z 1028 pozycji
W magazynie