Nowy

Opłatek na Tort Pokemon 20 cm

KAT06349
14,99 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie
1 Przedmiot

Jadalny okrągły opłatek na tort urodzinowy. Dekoracja z opłatka, który po nałożeniu na biały krem staje się delikatnie miękki i idealny do krojenia.

Opłatek z nadrukiem to ciekawa dekoracja na tort na urodziny i nie tylko. Opłatek z nadrukiem to ciekawa dekoracja na tort na urodziny i nie tylko. Z taką dekoracją każde przyjęcie stanie się absolutnym hitem! Błyskawicznie wyczarujecie indywidualne dzieło sztuki. Opłatek na tort jest prostą w użyciu dekoracją tortów, przeznaczoną nie tylko dla profesjonalnych cukierników. Przy pomocy tego opłatka w mgnieniu oka stworzycie wspaniałe torty. Jeszcze nigdy dekoracje ciast nie były aż tak proste. Jadalny opłatek tortowy należy po prostu położyć na tort lub ciasto, udekorować i gotowe. Nadruki na opłatku tortowym wykonane są farbą spożywczą i tym samym oczywiście jest on jadalny! Dokładna instrukcja znajduje się na opakowaniu. Opłatek o średnicy 21 cm.

Skład: Mąka ziemniaczana, woda, olej roślinny, barwniki spożywcze E102, E122, E133, E151, E110. Barwniki mogą mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci. Wyprodukowano w UE.